Menu Home

Sözde Kişisel Blog Yazarlarına…

*Bu yazı benim tarafımdan piyasayı yok edip paranın kölesi olan sözde blog yazarlarına yazılmıştır.

 

Çok önem verdik başımızın üstünden inmediler ben kişisel olarak bu yükü taşımayıp artık umursamıyorum arama motorlarını her gün algoritma değiştiren gerçekten özgün ve kaliteli iş yapsan da özgün olmayıp parayı çok bastıranı başa çekmek kadar saçma salak bir sistemleri var bir bilgisayara sadece öğretirsiniz ama o kendini geliştiremez ve arama motorlarının gerçeği.

 

Sözde Kişisel Blogcular 

Hani çok iyiler ya her konuda bilgililer googleyede kendilerini sevdirmişler*  Kişisel blog yazıyorum deyip yazıların tamamı arama motorları için köleleşme sürecine girmiş birkaç insan. Sözüm ona TD namını blog koçu olarak parasıyla ve google köleleşmesin de başı çeken bir tanecik insanların boş yere yücelttikleri bana göre tamı tamına gereksiz ve kişisellikten aciz bi o kadar da para kazanma hırsını ortaya koyan sözde kişisel blog yazarı.

Suçları mı ne? Para mevzusunda hiç taviz veremiyorlar ve benliklerinden çıkıyorlar reklam alınmamalı demiyorum sadece reklam için yazı yazılmamalı tanıtım makalesi gelir yayımlarsın ve belirtirsin paranı alırsın bu senin ve sitenin hayatta kalması için gerekli bir çalışmadır. Hangi kişisel blog da “İkna nedir?” diye kişisel yazı gördünüz ve  çeşit çeşit pazarlama kategorisi olup bu kategorilerin yazan kişinin hayatıyla alakasız olmasının insanlar tarafından iyi karşılanması bu insanlara piyasayı darmadağın etmekten başka yaptıkları hiçbir şey YOK.

 

Gerçek Blog yazarları kimlerdir ve kimler örnek alınmalı?

Gerçek Blog yazarları o kadar azaldılar ki görünme hale geldiler çünkü para ile yükselen insanlar kaşısında direnemediler günde on siteden backlink alıp bu gerçek yazarları yok etmeye çalışmak bana göre …

Şimdi birkaç örnek ile gerçek blog yazarlarına bakalım

Fırat Demirel

Hasan Yaşar

Nurçin Özer

 

Bu kadar örnek yeter galiba demek istediğimi anlamışsınızdır. TD kişisinin bloguyla karşılaştırın sadece ana sayfalara baksanız bile paranın etkisi altına aldığı bir blog göreceksiniz.

 

Categories: Gönderme

Tagged as:

Can YİĞİTEROL

Can Yiğiterol

6 replies

 1. Merhabalar,
  Öncelikle hiç kimsenin avukatlığını yapmak gibi bir derdim yok ve yorumuma onay verip vermemek şahsınıza kalmış. 🙂
  Nitekim ‘meta etiketleri’ sayesinde insanlar bloglarının amacını gösterebiliyorlar. O açıklamayı incelemekte fayda var. ‘TD Kişisi’ dediğiniz zat ise bloguna şöyle bir açıklama girmiş: ‘Yazarın blog ve bloglamayı içine alan konular başta olmak üzere kişisel yazılarının da bulunduğu kişisel blog.’
  Yani Timur Demir, blog ve bloglama başta olmak üzere yazılar üreten bir ‘kişisel blog’ yazarı. Merakımdan soruyorum: kişisel bloglar sadece ‘şunu yedim, bunu yaptım, ona gittim,’ yazıları içeren mecralar mıdır? Bu sorunun cevabını -dilerseniz- sizden duymak istiyorum.
  İyi günler ve bloglamalar. 🙂

  1. Görüşlerini belirttiğin için teşekkürler,
   şunu belirtmek isterim bloguma atılan olumlu olumsuz her yoruma onay veriyorum eleştirilere açık olmak için.
   içeriklerin hiç biri kişisel blog ile alakası olmayıp sadece kelimenin getirdiği hit ile para kazanma çabasında olduğunu görmezden gelemezsin. ben sitesi kötü veya içerikler berbat demiyorum sadece kişisel blog başlığına uygun değil. Çekememezlik yapıyorsun gibi bi düşüncen var ise emin ol ben Türkiye de en iyi blogger ve bilişim medyasının en önde gelen isimleri ile sohbetim ve ileri seviyede ilişkim var bunları https://twitter.com/canyigiterol buradan görebilirsin.

   Sorunun cevabı ise şöyle evet kişisel blog isen bunun dışına çıkamazsın her kelime senin hayatın ile bağlantılı olmalı TD ye Kişisel Blog demek sektörde hiç bir bilgisi olmayan yeni WM ciklere benzer kesinlikle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir