*Bu yazı benim tarafımdan piyasayı yok edip paranın kölesi olan sözde blog yazarlarına yazılmıştır.

 

Çok önem verdik başımızın üstünden inmediler ben kişisel olarak bu yükü taşımayıp artık umursamıyorum arama motorlarını her gün algoritma değiştiren gerçekten özgün ve kaliteli iş yapsan da özgün olmayıp parayı çok bastıranı başa çekmek kadar saçma salak bir sistemleri var bir bilgisayara sadece öğretirsiniz ama o kendini geliştiremez ve arama motorlarının gerçeği.

 

Sözde Kişisel Blogcular 

Hani çok iyiler ya her konuda bilgililer googleyede kendilerini sevdirmişler*  Kişisel blog yazıyorum deyip yazıların tamamı arama motorları için köleleşme sürecine girmiş birkaç insan. Sözüm ona TD namını blog koçu olarak parasıyla ve google köleleşmesin de başı çeken bir tanecik insanların boş yere yücelttikleri bana göre tamı tamına gereksiz ve kişisellikten aciz bi o kadar da para kazanma hırsını ortaya koyan sözde kişisel blog yazarı.

Suçları mı ne? Para mevzusunda hiç taviz veremiyorlar ve benliklerinden çıkıyorlar reklam alınmamalı demiyorum sadece reklam için yazı yazılmamalı tanıtım makalesi gelir yayımlarsın ve belirtirsin paranı alırsın bu senin ve sitenin hayatta kalması için gerekli bir çalışmadır. Hangi kişisel blog da “İkna nedir?” diye kişisel yazı gördünüz ve  çeşit çeşit pazarlama kategorisi olup bu kategorilerin yazan kişinin hayatıyla alakasız olmasının insanlar tarafından iyi karşılanması bu insanlara piyasayı darmadağın etmekten başka yaptıkları hiçbir şey YOK.

 

Gerçek Blog yazarları kimlerdir ve kimler örnek alınmalı?

Gerçek Blog yazarları o kadar azaldılar ki görünme hale geldiler çünkü para ile yükselen insanlar kaşısında direnemediler günde on siteden backlink alıp bu gerçek yazarları yok etmeye çalışmak bana göre …

Şimdi birkaç örnek ile gerçek blog yazarlarına bakalım

Fırat Demirel

Hasan Yaşar

Nurçin Özer

 

Bu kadar örnek yeter galiba demek istediğimi anlamışsınızdır. TD kişisinin bloguyla karşılaştırın sadece ana sayfalara baksanız bile paranın etkisi altına aldığı bir blog göreceksiniz.