Yazılar

Son 1 aydır Ne Yapıyorum

Uzun zamandır ortalıkta yoktum bunun birçok nedeni var ve yazmaya zaman bulamadım. Küçük bir boşluk bulduğum gibi bu yazıyı yazmaya başladım. Yeni projeler ve işler sebebi ile bloglamam yavaşladı bunun için anlayışınızı bekliyorum sizleri de boşladığım için özür diliyorum.

Neden Ortalıkta Yoktum?

Sınav zamanı pek vaktim olmuyor doğrusu sınavlar ve performans ödevleri üst üste gelince bilgisayarı bile açamadığım günler oldu bu da tabiki bilgisayarın rahatlamasını sağladı yoksa hiç kapanmıyordu hep açıktı.
Sınavların ve ödevlerin üstüne bir de düğün eklendi yakınımın düğünü olduğu için ilgilenmek zorunda kaldım bütün git gel ler nedense bana yüklendi anlamsız bi şekilde 😀 okula bile gidemediğim günler oldu akşam yere yatsam çok rahat diyecek seviyede yoruluyordum. Bunun üstüne yeni telefon aldım ve onunla uğraşmaya başladım.

Yeni Telefonla Değişen Düzen

Yeni telefon aldığımda hayatımın düzeni biraz değişti android ten iOS’a geçmek bir kaç gün zorladı ve ara sıra yine o malum tuşları arıyorum. Daha fazla fotoğraf çekmeye ve uygulamaları kullanmaya başladım özellikle Snapchat kullanımım tavan yaptı nedense eskiden kamera ve uygulama açılma hızı yavaş olduğundan anlık olayları kolay kolay yakalıyamıyordum şuan neredeyse bir saniyeden hızlı olduğu için hemen çekip atıyorum snap adresimi alta yazarım.

Fazla zaman harcatıyor yeni uygulamalar ve oyunlara daldıkça fark bile etmeden gece 2-3 oluyor ve sabahları zorlanıyorum. buna çare olarak modemi saat 12 de kapatmak istiyorum ama olmuyor gerçekten 😀 buna çözüm bulmam gere acilen önerilerinizde bekliyorum.

Yeni Düşüncem ve Yapacaklarım

Yeni bir YouTube Kanalı açtım ve sadece vlog olacak artık sadece beni blog üzerinden değil aynı zamanada vlog üzerinden de takip edeceksiniz yavaş yavaş video çekmeye başlıyorum tabi hemen yayınlamayacağım biraz değişim yapmak gerekiyor kameraya alışmama gerek kolay olmuyor ha deyince kamera karşısına geçmek. YouTube kanalının adresini altta veririm abone olursanız sevinirim.

 

Yazı içinde Söz Ettiğim Bağlantılar:

Snapchat: https://www.snapchat.com/add/canyigiterol

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCnrmcqqwkO-qCeRbSoymJ3g

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir