Hakkımda

Merhaba, Öncelikle ismim Can YİĞİTEROL bu Cyerol nereden çıktı derseniz
fazla kafa yormaya gerek yok aslında Can isminden “C” harfini ve Soy ismimden Y ve Erol’u alarak birleştirince Cyerol oldu okunuşu “Sayrol” Yani İngilizce oldu ama istemeyerek Türkçe okunuşu yavaş ve anlamsızlaşıyordu “Ceyeerol” yerine “Sayrol” daha kulağa hoş ve okunur oldu. Geçelim hakkımdaki gerçeklere 🙂

1999 Yılında Çorum’da doğdum ve halen bu şehirde yaşıyorum. Bilgisayara ve Spora küçük yaşta başladım Okula gitmeden bilgisayar öğreniyordum Abim Emre YİĞİTEROL ve kuzenim Habip YİĞİTER sağ olsun benim bu seviyelere gelmemi sağladılar onlar beni bilgisayardan uzak tutup öğretmeselerdi şimdi sadece boş boş oyun oynayacaktım. Daha sonra okul başladı okulun ilk yılları olağan git gel git gel aşamasındaydı sonra sanırsam 4. sınıfta Hentbol’a başladım Sami ÖNCEL sayesinde sonra hayatımda büyük değişiklikler oldu Antrenmanlar maçlar bi yandan bilgisayar hayatım hareketlenmeye başladı ve o temposunu halen kaybetmedi. Orta okulun son yıllarına giderken SBS sınavı dediler oda ne dedim her zamanki gibi derslerle alakam olmadığı için fazla takmadım SBS yi de takmamıştım taksam ne olacaktı ki o kadar yıl ders çalışmamıştım son anda çalışsan ne fayda girdim sınava hastalandım umursamadan çıktım ve Yetenek sınavı ile öğrenci alan Spor Lisesine başvurdum sınavlarına girdim ve Mutlu son rahat bir okul hayatına başlıyoruz ilk yıl okul takımında başarısızlık elde ettik ve kafamız çok karışmıştı okul değiştirmeyi bile düşündük sonra hocaların iknası ile okulda kaldık. Sonraki yıl Şampiyonluk ve  Bu yıl yine şampiyonluk alışkanlık oldu bizde 🙂 (Son Düzenleme: 2015)

Neler Yaptım Neler Yapıyorum.

Bu bölümde yazan içeriği okudum ve çok değiştiğimi fark ettim. Artık kimseyle uğraşacak ne vaktim var nede o kadar salak değilim.  (Son Düzenleme: 2021)

 

Ne Dinlerim Dinletmeye Çalışırım. (Son Düzenleme: 2022)

Gittiğim Şehirler (24/81) (Son Düzenleme: 2022)

 

 1. Adana
 2. Amasya
 3. Ankara
 4. Antalya
 5. Aydın
 6. Bursa
 7. Bolu
 8. Kırşehir
 9. Muğla
 10. Samsun
 11. Şırnak
 12. Kastamonu
 13. İstanbul
 14. Konya
 15. Trabzon
 16. Erzincan
 17. Karabük
 18. Kayseri
 19. Ordu
 20. Rize
 21. Sinop
 22. Tokat
 23. Kırıkkale
 24. Kocaeli

Daha Fazla Şehir Gezmem gerek galiba 🙂

 

Aktif Olarak İzlediğim Diziler:(Son Düzenleme: 2022)

 • Behzat Ç.

 

 

Biten Diziler:(Güncel değil)

 • Mr.Robot
 • Derek
 • Silicon Valley
 • Orphan Black
 • Breaking Bad
 • Ragnarok

Genelde Yabancı dizi izlerim Türk dizilerinden favorim son bulan Leyla İle Mecnun dur.