Menu Home

Başka Bir Şey Yapmalıyız

Uzun zamandır bu konu hakkında yazmak istediğim düşüncelerim var ama fırsatım olmadı açıkçası her zaman yeni bir şeyler üretiliyor tasarlanıyor pazarlanıyor hayatın döngüsü gibi insanlar hep yeni şeyler ile yeniden başlıyor hayata ama bizler ise sadece hayal ediyor şöyle bir şey olsaydı iyiydi, bundan yapsak ne para kırarız gibi laflar etmeyen kaldı mı? şahsen fazlasıyla kullandığım kelimeler ve etrafımda bolca kullanan var bu kelimeleri.

Bir Yerden Başlamak Gerek.

Hep istedik ve zaman zaman istediğimizi duymasalar bile düşündüğümüz şeyleri yaptılar ve kullanıyoruz neden sen düşündüğün zaman yapmadın? her şeyi boş vererek dahada zorlaştı hayatımız birileri bir şeyler yaptı kullandık artık sen yap ve kendin kullan dünyaya tanıt dünya kullansın ve o kelime gerçek olsun kır parayı ama yap benim gibi yatma yap. Yap ki duysunlar sesini o büyük adını her alanda duyduğumuz şirketlerden ol senide duyalım. Türk genci şunu yaptı diye haberlere çık ve adını daha fazla kişi duysun ben 17 yaşındayım ve yapmak istediğim birçok şey oldu, şuan yapmak istediğim bir ürünü play storede 4.4 Yıldız ile on binlerce indirilmeye sahip olduğunu görüyorum ve yine o söz geliyor aklıma yine Geç Kaldık. Ben geç kaldım ama senin fikirlerin halen yapılmamış olabilir o fikrini hayata geçir ve dene şansını belki on binlere sen ulaşabilirsin.

 

Gaza Getiren YouTube Kanalı 🙂 : Link

Categories: Bloglama

Tagged as:

Can YİĞİTEROL

Can Yiğiterol

1 reply

  1. Evet, güzel ve etkileyici mottoları olan bir video olmuş. Paylaştığın için sağol, ihtiyacım olan motivasyonu bulmama sebep oldun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir