Warning: Use of undefined constant THEME_ADMIN - assumed 'THEME_ADMIN' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/mdihgolo/public_html/wp-content/themes/Anode/admin/admin-interface.php on line 7
Cyerol

Hayallerimiz Var Bizim

hayal_et

Her insanın hayalleri olduğu gibi normal olarak benimde hayallerim var ve hayallerimi gerçekleştirmek için imkan dahilinde yapmadığım şey yok diyebiliriz.

Hayal Kurmak?

Aslında hayatımızın içinde istemesek bile dahil olan bir durum hayal kurmayacağım  diyen birisi kendine büyük yalan söylemiş olur çünkü düşündükçe şu şöyle olsa buda böyle olur dediğimiz an bile hayal kurmuş oluyoruz ileriyi düşünmek hayal kurmak demektir ve bunu engellemek imkansızdır. İmkansız ise sizde tersini yapacaksınız ve hayallerinizi daha farklı boyuta geçirip daha büyük şeyler hayal edeceksiniz. Mesela büyük bir firmada yazılımcı olmak değil büyük bir firmanın sahibi olmak gibi hayaller kurmak sizleri ileriye götürecektir her zaman daha fazlasını isteyin.

Galiba Olmayacak

Demeyin her gün hayalinizi geliştirin ve nefsinize güç verin. Olmayacak, yapamayacağım demek sadece sizin kendinizi yenmenizi sağlar. Para için çalışırsa olursun patronun kölesi ama hayalin için çalışırsan kendin için çalışır ve hayallerine bir adım daha yakın olursun.

Denedim Olmadı

Olacak olana kadar deneyin olacak. Mesela ben bir sporcuyum ve il içerisini de başarılı olup bölgesel maçlarda başarısız oluyoruz ama asla bu son demedik her zaman çalıştık daha fazla çalıştık olmadığı için bu yeterli değilmiş dedik kendimizi zorladık ve asla pes etmedik denedik olmadı yine deneyeceğiz sonuçta yine olmaz ise yine çalışıp yine deneyeceğiz bizim hayalimiz o maçları yenmek ve bunun için çok çalışıyoruz sizde çalışın bize çalışmak hiçbir şey kaybettirmedi bu bizi daha iyi yaptı ve yapacak.

 

5 Ocak 2016
Can YİĞİTEROL

Can YİĞİTEROL
Can Yiğiterol
$ Reklam
664x90 Reklam Alanı
Yorum Yap
YORUM YAP
Bu yazı için 3 yorum yapılmış . Bir yorum da sen ekleyebilirsin !!

YORUMLAR

  1. helpmert (5 Ocak 2016 saat: 22:26)

    benim hala umudum var. isyan etsem nereye kadar… nereye kadar….  2. KadirKC (6 Ocak 2016 saat: 19:09)

    sanırım benim umudum kalmadı 🙁  3. Melih Yilmaz (6 Ocak 2016 saat: 19:59)

    Güzel makale