Yazılar

Kişisel Blog Açın!

Merhaba arkadaşlar ben Can Yiğiterol yeni bir diss post ile beraberiz. 😀 (Parantez içi yazılanlar iç sesim veya yanlış anlaşılmasını engellemek amacı ile yazılmış imla kurallarından habersiz dümdüz yazılardır. korkmayınız.)

Geçenlerde(minimum 2 hafta önce) bir Instagram hikayesi paylaştım her cumartesi kişisel blog için yazı diye beni tanıdıkları için kimse yemedi tabii. 😀 Neyse şaka bir yana gerçekten zamanım olmadı hayatımda o kadar saçma boş şeyler oluyor ki ne iş yapabiliyorum ne bloguma yazı yazabiliyorum. Bu arada her yere Kişisel Blog Açın! yazmaktan geri kalmıyorum sanki ben icat etmişim gibi.

Kişisel Olmayan Kişisel Bloglar

Herkese selamın aleyküm adım Azrail.(Şarkı sözünü yazdım günaha girmeyiz inşallah.) Bu bölüm giydirme bölümü olsun giydirdiklerimin adını andaval koyuyorum. Shshsh(iğrenç gülüş.) Sözüm sitenin başlığına “Kişisel Blog” yazıp içerisini ker… çöp eden arkadaşlara. Sayenizde bir çok insan Kişisel blogları çöp olarak nitelendiriyor arkadaş bu kelimeyi niye çöp ediyorsun be dünyanın en beceriksiz seocu… (buralara çok kallavi kelimeler geliyor ancak mahkeme işleri yormasın bizi.)

Neyse Eğlenelim Biraz

Sizi internette tanıdığım ve beraber çok iş yaptığımız bir insan harikası arkadaşımız ile tanıştıracağım. Kendisi çok uzun süredir arkadaşım olmasına rağmen bir kişisel blog açması için ikna edememiştim bu sefer açtı ancak ödev için almış domaini ödev bitince elinde patladı 😀 o da kişisel blog olarak kullanmaya karar verdi galiba(belkide böyle bir şey yoktur sıktım çelik yelek giyin 😀 ) İlk yazısında bei bir yandan tilt ederken bir yandan ooo iyimiş dedirtti.(oo iyimiş değilde bunu güzel yapmış çalıyım ben bunu gibi mesela 😀 ) İlk yazısını atmış etiketlemiş girdim okudum beynim yandı sonra yorum attım ve günlerdir onaylamadı (arkadaş amatör galiba)ama yazılardaki gif olayı hoşuma gitti işe yarayabilir yani görsellik olarak.

samet erol kişisel blog

bak bu mesela ama bunu tasarımla iç içe oturtmak gerek mesela gifi editörde sağa yasladım yazılar solda kaldı ama ön izleyince bu ne lan dedirtti.

Samet Erol adlı kişinin Kişisel Blog adresine Kişisel Blog kelimesine tıklayarak gidebilirsiniz. 😀 bak seo yaptım hshshshs 😀

 

3 yorum

  1. Samet EROL

    Senin beynin benim yazıyı okuyunca yanıyor da kendi yazdığın yazıyı okuyunca yanmıyor mu ? İnsan bi nokta virgül arkadaş lütfen ya ilkokul zorunlu değil mi çorum da ) 🙂

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir