Yazılar

Hesapladığımı anlar mısın?

Yazının başlığı biraz garip olduğunun farkındayım ancak bir konu üzerinde durmayıp birden fazla konuda içimi dökeceğim zaman dinlediğim parçanın içindeki güzel bir sözü alarak başlık yapmayı seçtim. Yeap!. Gün geçmiyor ki hayatımda anlamlı anlamsız olaylar yaşanmasın.(anlamsız daha çok 😀 ) Sosyal medya hesapları üzerinde beni beni bihterinizi takip ediyor iseniz yılbaşında İstanbul’da zaman geçirdim aslında zamanımı ofiste geçirdim. Millet gezmeye gider ben çalışmaya içimi çalışma aşkı bürüdü iyice. 😀  Üniversiteyi açıktan okumanın verdiği rahatlık ile kafam rahat şekilde kararlar aldığım doğrudur ikinci üniversite için dershaneye gidip boştan yere zaman kaybedip kendimi köreltmekten ise dershaneyi bırakıp iş hayatına atılmayı tercih ederek dershaneyi bıraktım.

Hastayım hasta ama sana değil zalımın kızı.

Bu arada efsane hastalandım öyle böyle değil yataktan çıkamadım resmen bir günde yirmi saat uyudum sanırsam ama şuan iyiyim sadece sesim biraz değişti nane+bal+limon üçlüsü ile onuda repair etmeyi düşünüyorum. Bide ara başlığı şimdi yazdım yani hastalık konusu geçince kafama göre girişiyorum olayların bağlantısına çok takılmayı hani kitap yazarları kitapları anlaşılmayınca şu sözleri diyorlar ya “Okuyucunun hayal gücüne bıraktım.” hee aynen bende öyle yaptım kafanızda toplayın işte 😀

Etkileşim eski halini almaya başladı

Sitemin tüm yazılarını silmemden sonra olağan şekilde bir düşüş yaşamıştım ancak bu düşüşü kurtarmam zor olmadı son yazılarıma gelen etkileşimler sayesinde motive olduğumu belirtmek isterim. Eminim ki tüm blog yazarlarının moral kaynağı etkileşim almaktır bunun için size teşekkür ediyorum. Buradan birilerine sallamadan edemeyeceğim bu işe başladığımdan bu yana “Kişisel Blog” teriminin tam anlamı ile kullanılması gerektiğinin taraftarıyım ve bu düşüncemi hep sürdüreceğim.

Sadece kişisel yazmıyorum

İmza‘da editörlük yaptığımdan bu yana pek çok görevde yer aldım ve bunların arasında benim için en önemli olan SEO içerikli site olan aramamtoru.com’da içerik üretmeye başladım. Yazılarımı okumak için Buraya Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir