Para?

İnsanlığı yöneten bu para maalesef interneti berbat bi hale getirmekten başka hiçbir işe yaramıyor. Reklam odaklı siteler temalar eklentiler e tabi ki bide bunu engelleyecek eklentiler daha ne kadar berbat olabilirki internet girdiğin her sitede reklam reklam reklam bunda bir adabı var yani sidebar’a koydun reklamı sonra bide yazı içine tamam yeter ne gerek var pop reklamlara tıklayınca abuk sabuk reklamlar download dosyaları.

Tanıtım Yazıları

Bide para için Tanıtım yazmak var aslında mantıklı iş ama duruma göre beş altı tane tanıtım yazısını peşpeşe yayınlarsın sonra ziyaretçim neden düştü ben takip ettiğim birçok websiteyi bu saçma sapan tanıtım yazısı yüzünden takibi bıraktım para kazanman gerekiyor ama siteyi çöp edip googlede kendini rezil etmen gerekmiyor mantıklı düşünmeyi deneseler zaten sıkıntı çıkmayacak.

Reklam Engelleyiciler

Ve Asıl konu ADBLOCK bana yarı mantıklı geldiği gibi iyi bir kullanıcı kitlesi var. Bana ne kadar mantıklı gelsede kullanmıyorum çünkü web site sahibinin hakkını vermek gerektiğini düşünüyorum. reklamına tıklamasam bile gösterimi artsın belki faydam olur yani reklamın zararı olmaz abartılmadıkca.

Peki Sitemde Ne Tür Reklam Olacak?

Kesinlikle reklamı abartmayacağım hatta eklememeyi bile düşünüyorum. eklersem ise reklam yerleri şöyle olucak 1 Adet yazı içi küçük reklam ve tanıtım yazısı ve son yayınlanan tanıtım yazısından 5 normal içerik geçtikten sonra yeni bir tanıtım yazısı koymayı düşünüyorum yani reklama boğmadan gerekli dozda ve anlamlı reklamları ekleyeceğim Anlamsız reklama örnek “İstanbul Kombi Servisi” neredeyse her sitede var ve makale leri çok saçma resimleri ise bi o kadar kötü olan reklam türünü barındırmayacağım.

İlgili Müzik