Warning: Use of undefined constant THEME_ADMIN - assumed 'THEME_ADMIN' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/mdihgolo/public_html/wp-content/themes/Anode/admin/admin-interface.php on line 7
Cyerol

Yılbaşı Hediyem İndir.com dan

Yılbaşı hediyesiz geçmez diyen indir.com’un güzel hediyesi için teşekkür ederim indir.com ailesine. Gelir gelmez paketi açtım ve kurulumunu yaptım adımları izleyerek next next next gibi birşeydi ama tam oldu sorunsuz 😀 Ancak büyük bi sorunumuz var buda geçen hafta telefonumun camının büyük ve bol şekilde çatlaması 🙂 bu kullanmama büyük engel çünkü bütün çatlakların detayını gösteriyor mercekler.

 

Uzun Süre kullandım telefonun şarjı bitene kadar ve görüşlerimi belirtiyorum

Kesinlikle çok eğlendim icat basit ama çok iyi gözlüğü taktığınız anda ortamdan kopuyorsunuz ve oyun oynuyorsanız oyuna dalıyorsunuz. Çok güzel bir oyun buldum çok iyi rekora giderken gözlerden olacağım galiba uzun süreli kullanımda gözler acıyor ve ellerim ağrıdı ve ayakta dur dur yoruldum kısa bi süre değil şarj bitmedi kolayla 😀 oyunu oynarken odayı epey gezmişim ara sıra çarptığımda oldu etrafa. 

Oynadığım oyun: Corridoom VR

3 Ocak 2016
Can YİĞİTEROL

Can YİĞİTEROL
Can Yiğiterol
$ Reklam
664x90 Reklam Alanı
Yorum Yap
YORUM YAP
Bu yazı için 5 yorum yapılmış . Bir yorum da sen ekleyebilirsin !!

YORUMLAR

 1. Yalçın Güler (3 Ocak 2016 saat: 00:58)

  Aynen gerçekten çok süper bir alet bu 🙂 Başta indir.com ailesine ve Hasan Yaşar hocamıza tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum. Her sene olduğu gibi bu sene de boş geçmediler 🙂 2. Can YİĞİTEROL (3 Ocak 2016 saat: 01:36)

  aynen çok güzel alet ve eğlenceli zaman akıp gidiyor bununla 🙂 3. Doğa (3 Ocak 2016 saat: 01:11)

  bence de güzel bi alet oyun önerilerini bekliyoruz. 4. Can YİĞİTEROL (3 Ocak 2016 saat: 01:40)

  İleriki günlerde Oyun Önerisi yapacağım denedikçe gelir yazılar. 5. KadirKC (3 Ocak 2016 saat: 01:24)

  güzel günlerde kullanırsın inşallah, yeni fotoğraflarını bekliyorum.