Web Tasarım da Cyerol Farkı

Can YİĞİTEROL ve Okuma süresi:
1 dk, 30 sn
2

İki Gündür yazı gelmiyordu bunun iki sebebi var interneti kapattırdım ve yeni sağlayıcıya geçtim. Diğeri ise Web Tasarım Sitemiz için tasarım ayarlıyordum biraz uğraştırıyor onunla uğraştım.

Neden İnterneti Kapattırdım?

iki yıldan fazla süredir TTNet sağlayıcısını kullanıyordum altyapım fazla kaliteli olmadığı için en fazla 16 Megabit internet destekliyor ancak TTNet bunu bile zor veriyordu ve faturadaki dengesiz sayılar yeter artık dedirtti ve aboneliği iptal edip aynı gün Süperonline Sağlayıcısına geçtim ancak Cumartesi günü aradığımız için pazartesi günü gelip interneti bağladılar. Sorun bu kadar mı? Hayır Süperonline TTNet’e göre daha hızlı internet verdiği için evdeki hat kaldırmadı ve sorunlar oluştu aradık ve bakım ekibi apartmanı kontrol etti sorun apartmanda değil evdeki hat’da imiş. Birkaç gün bununla uğraşacak gibiyim evin içine yeni hat ve onarım yapacaz mecburen.

Ne Web Tasarımı İşe mi Başladım?

Daha önceleri Yaptığım kurumsal sitelerin altına herhangi bir isim vs. yazmıyordum artık Biriki Web yazacak. Neden mi? iyi soru Cyerol ismi bana ait  ancak bu işi ortaklı yaptığım için Böyle bir isim tercih ettik. Satışlar ve site çok yakında açılacaktır şuan sitenin tasarımı ve işlerin yönetimi ile uğraşıyoruz kısmetse 1-2 Haftaya siteyi açıp hizmet vermeye başlayacağız sadece Web Tasarım değil birçok dalda hizmet vermeyi düşünüyoruz ve ön çalışmalara başladık.
Yazımda Görüşmek Üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir