Mobil Onay Sitesi

İnternet alemi içerisinde bulunan insanlar çok iyi bilir. Mobil onay sitesi sayesinde, dilediğiniz kadar mail adresi açıp istediğiniz kadar uygulama üzerinden hesap açabiliyorsunuz. Mobil onaylı mail açmanın sebeplerinden birisi açılmış olan maillerin “Spam” durumuna düşmemeleridir. Spam durumuna düşen mailler, bir süre sonra kullanılmaz hale gelir. Bu sebepten dolayı insanlar mail açtıklarında açılan maillerin mobil onaylı olmasına dikkat ederler.

Sistem Nasıl Çalışır?

Çoğu sms onay siteleri tam olarak işlevsel halde değildir. Çoğu web sitesi sadece hit kazanabilmek adına açılmış fake sitelerdir. Bu sitelere giriş yapıyorken fake olup olmadığını anlamanız, dikkat etmeniz gereken ilk hususlardan birisi olacaktır.

Herhangi bir mobil onay sitesine giriş yaptınız. Karşınıza belirli başlı numaralar çıkacak. Sms onay işlemini hangi ülke üzerinden halletmek istiyorsanız, o ülkenin telefon kodları ile işlem yapabilirsiniz. Siteye giriş yaptığınız zaman karşınızı birçok ülke kodunda olan numaralar çıkacak. Bu numaralardan size uygun olanını seçip rahatlıkla işleminizi halledebilirsiniz.

Numarayı seçtiniz, mobil onay yaptırmak istediğiniz numarayı uygulamaya girdiniz. Ardından uygulamanın yolladığı kodu girmeniz istendi. Bu kod iste sms onay yaptırdığınız site üzerinden sizlere verilecek. Kullanması oldukça basittir. Size verilen kodu uygulama üzerinde kutucuğa girdiğinizde mobil onay işleminiz tamamlanmış olacak.

Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

· Site içerisinde bulunan numaraları kullanırken, asla legal olmayan işlemler üzerinde kullanmayınız.

· Yapmış olduğunuz işlemlerin hiçbirinden mobil onay yaptırdığınız site sorumlu değildir. Bütün sorumluluk sizin üzerinizdedir. Bunu dikkate alarak işlem yapmanızı öneriyoruz.

· Mobil onay sitesine üye olurken sitenin SSL bilgilerinin güvenli olup olmadığına dikkat ediniz. Çoğu fake site kredi kartı bilgilerini çalıp kötü amaçlar doğrultusunda kullanmaktadır. Buna dikkat etmelisiniz.

· Dolandırıcılık, her satırda belirttiğimiz gibi dikkat etmeniz gereken en gerekli hususlardan birisi olsun. Güvenilir siteler haricinde hiçbir yerden alışveriş yapmayın.

SMS Mobil Onay İçin Önerdiğim site: onaysitesi.com