Yazılar

Kaft Kalitesi ve Güvencesi

 

Öncelikle Herkese Merhaba, Bu yazı kesinlikle Reklam değildir Kaft firmasından aldığım çanta ve hizmetlerinin kalitesinden memnun kaldığım için yazıyorum bu kaliteyi hiçbir firmada görmedim ben.

 

Nasıl Müşteri Oldum?

İnternet’de gezerken Google ADS sistemine reklam verdikleri için girdiğim sitede reklamları çıktı ve merak ederek tıkladım sonra ürünlerinin neredeyse hepsini inceledim. Son derece sade ve şık tasarımlar sunduklarını gördüm ve okulun açılmasına az kalmıştı çanta ihtiyacım olduğu için Çantalarına baktım ve her zaman sadelikten yana olan Ruhum için deri şeritli çantayı gözüme kestirdim sonra okul açıldı ve siparişi verdim güzel bir kargo paketi ve hızı ile hemen elime geçti kullanmaya başladım.

 

Beni Ne Memnun Etti?

Daha sonra okulum gereği antrenmanlar başladı maçlar yine antrenmanlar vs. Çantaya kitaplar ve bilgisayar haricinde antrenman eşyalarımı da koymak zorunda kaldım ekstra çanta taşımamak için bu iyi bir çözümdü tabi çantanında taşıyabileceği bir yük var ben başka çanta alsam bu kadar dayanacağını sanmazdım ancak sadece birkaç yerinde dikiş açığı oldu ve bunu 15 Tatilinde arayarak Kaft’a bildirdim ve benimle konuşan Bayan’ın Söylediği Kısa ve net cümle ile beni kendilerinin bağımlısı yaptılar. ” Çantayı bize ***** kargo firmasından Kaft Ödemeli olarak gönderin ” dedi ve birkaç gün içerisinde ücret ödemeden gönderdim ve sonra 3 gün sonra kargo geldi eve ve değiştirilmiş yeni bir çanta hiçbir soru inceleme süresi vs. yok kesinlikle alış-veriş yapılabilecek bir yer güvenim tam.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir