Yazılar

iOS İçin Sanal Gerçeklik Oyunları

iOS İçin Sanal Gerçeklik Oyunları derlemesini yaptım ve güzel bir sıraya koyacağım kendi kişisel düşüncelerime göre sıraladım bence çok eğlenceli oyunlar sanal gerçeklik gözlüğü ile oynanabilecek en iyi iOS oyunları bunlar olduğuna eminim.

 

1-Sanal Gerçeklik futbol header eğitimi

İsmini Translate yardımı ile çevirilern bu oyun ben değil yapımcı çevirmiş yanlış anlaşılmasın 😀 köşe vuruşu ile gelen topu kaleye göndermenizi konu alan son derece kaliteli ve zevkli bir oyun oyun en yüksek skor mantığı ile çalışıyor bu oyun ile arkadaş ortamlarında arkadaşlarınız ile iddalara girip yarışabilirsiniz top yamuk geldi muhabbeti olmaz 😀

Link: https://itunes.apple.com/tr/app/sanal-gerceklik-futbol-header/id1008217638

 

2-Sanal Gerçeklik Gizli nesneler: Alışveriş Listesi

Alışveriş merkezinde elinize bir araba ile bölümleri seçerek arabanın içinde olan nesnenin aynısından bulmaya çalışıyorsunuz level yükseldikçe raflar doluyor ve arabadaki nesneyi bulmak zorlaşıyor.

Link: https://itunes.apple.com/tr/app/sanal-gerceklik-gizli-nesneler/id994432067

 

3-VR Sniper 

Adı üstünde keskin nişancılık oyunu çok eğlenceli oyunda gerçekcilik cidden ön plana çıkmış ama geliştirilmeli diye düşünüyorum adamları bulmak biraz zor oluyor ve oturduğunuz yerden kesinlikle oynanmaz.

Link: https://itunes.apple.com/us/app/vr-sniper/id987112935

 

 

5-Bonus: YouTube

Youtube nin Sanal Gerçeklik gözlüklerini desteklemesi çok hoşuma gidiyor birçok video yu 360 derece olsun veya olmasın birçok videoyu Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile izleyebilirsiniz.

 

1 Yorum

  1. Gürkan ÖZGÜR

    VR Sniper’ı denemedik lakin ilgi çekici duruyor. Bunu en kısa sürede denemek istiyorum. Güzel içerikler üretip sunuyorsun. Yeni içeriklerini heyecanla bekliyoruz. Mutlu bloglamalar 🙂

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir