Bu yazıyı çoktan yazacaktım ancak çevremde yazıya tepki vericek insanlar çok sözde dostlarım bu yazıda sürekli muhabbette olduğumuz ve çıkar için benimle konuşmayan insanlar yer alıyor.

Sıra yok. Random.

Yalçın GÜLER: Kendisi ile nasıl tanıştık hatırlamıyorum ancak adamın hası diyebilirim. Tam bir Neşet Ertaş hayranı ve blog sayfasına bakarsanız her yerde Neşet Ertaş Yazar 🙂 benden büyük olmasına rağmen yaşıtıymış gibi davranabiliyorum samimiyetini seviyorum bu adamın.

Samet EROL: İnternet alemindeki en eski dostum her zaman her konuda destekçim kardeşim gibi severim farkıda yoktur zaten. Kendisi bloglar ve forumlarla fazla ilgilenmese de benim blogumu takip ediyor kardeşim. 🙂

Mert KUŞKAPAN: Birçok kişi onu Helpmert diye tanır bu isimi de beraber bulmuştuk evrensel olması amacıyla. Mertle Samet sayesinde tanıştık Samet kadar severim merti de bilgisayar donanım konusunda dahi.

Kadir KILIÇ: Skype de konuşmadığımız gün yoktur. bana hep kızar beni bir daha arama diye sebebi benle konuşunca zaman çabuk geçiyormuş 😀 Kendisi yazı yazmaktan anlamayan ama kodlaması çok iyi olan bi kardeşimdir ne kadar zorlasa da ona makale yazmıyorum 😀

Erdem CIRIK: İkimizinde büyük planları olsa da fazla bişey yapamıyoruz okul stajdan dolayı bizi bağlayan okula buradan hayır diyorum yeter artık. Sevdiğim bir kardeşimdir galiba gruptan tanıştık kaç yıldır dostluğa devam erdemi de çıkar peşinde olmadığı için seviyorum.