Warning: Use of undefined constant THEME_ADMIN - assumed 'THEME_ADMIN' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/mdihgolo/public_html/wp-content/themes/Anode/admin/admin-interface.php on line 7
Cyerol

İnternet Dünyasındaki Dostlarım

Bu yazıyı çoktan yazacaktım ancak çevremde yazıya tepki vericek insanlar çok sözde dostlarım bu yazıda sürekli muhabbette olduğumuz ve çıkar için benimle konuşmayan insanlar yer alıyor.

Sıra yok. Random.

Yalçın GÜLER: Kendisi ile nasıl tanıştık hatırlamıyorum ancak adamın hası diyebilirim. Tam bir Neşet Ertaş hayranı ve blog sayfasına bakarsanız her yerde Neşet Ertaş Yazar 🙂 benden büyük olmasına rağmen yaşıtıymış gibi davranabiliyorum samimiyetini seviyorum bu adamın.

Samet EROL: İnternet alemindeki en eski dostum her zaman her konuda destekçim kardeşim gibi severim farkıda yoktur zaten. Kendisi bloglar ve forumlarla fazla ilgilenmese de benim blogumu takip ediyor kardeşim. 🙂

Mert KUŞKAPAN: Birçok kişi onu Helpmert diye tanır bu isimi de beraber bulmuştuk evrensel olması amacıyla. Mertle Samet sayesinde tanıştık Samet kadar severim merti de bilgisayar donanım konusunda dahi.

Kadir KILIÇ: Skype de konuşmadığımız gün yoktur. bana hep kızar beni bir daha arama diye sebebi benle konuşunca zaman çabuk geçiyormuş 😀 Kendisi yazı yazmaktan anlamayan ama kodlaması çok iyi olan bi kardeşimdir ne kadar zorlasa da ona makale yazmıyorum 😀

Erdem CIRIK: İkimizinde büyük planları olsa da fazla bişey yapamıyoruz okul stajdan dolayı bizi bağlayan okula buradan hayır diyorum yeter artık. Sevdiğim bir kardeşimdir galiba gruptan tanıştık kaç yıldır dostluğa devam erdemi de çıkar peşinde olmadığı için seviyorum.

 

2 Ocak 2016
Can YİĞİTEROL

Can YİĞİTEROL
Can Yiğiterol
$ Reklam
664x90 Reklam Alanı
Yorum Yap
YORUM YAP
Bu yazı için 6 yorum yapılmış . Bir yorum da sen ekleyebilirsin !!

YORUMLAR

 1. KadirKC (2 Ocak 2016 saat: 18:01)

  can konunda bana yer verdiğin için teşekkür ederim, seninde benim için yerin ayrı. 2. HelpMert (2 Ocak 2016 saat: 20:58)

  Kardeşim teşekkür ederim bu güzel konuda benimde ismimin geçmesi beni oldukça gururlandırdı ve duygulandırdı. Teşekkür ederim kardeşim 3. Yalçın Güler (3 Ocak 2016 saat: 00:56)

  Yazında bana da yer verdiğin için çok teşekkür ederim hatta ilk sırada yer verdiğin için daha daha çok teşekkür ederim kardeşim 😉 Bizim çıkarımız olsa zaten bu işi meslek edinip millete yardımcı olmaya çalışmazdık. 1 dost demek bir çok bilgi demektir. Bu arada hayat Neşet Babasız olmaz ♥ 😉 4. Erdem Cırık (7 Ocak 2016 saat: 23:06)

  Yer verdiğin için teşekkür ederim, sitemi yenileyince döneceğim. 5. Kurapika78 (10 Şubat 2016 saat: 18:07)

  Teşekkürler en değerli kardesim 🙂 6. şair sözleri (25 Mayıs 2016 saat: 13:31)

  teşekkürler hocam