Yazılar

Comeback bebeğim ?

Okul sebebi ile bakamadığım sitem iyice yavaşlamış ve bakımsızlıktan dökülüyordu bunun üzerine ödemesini yapmayı unuttuğum hosting de bitince bütün her şey silindi aralık ayında bilgisayarıma yedek almışım allahtan yoksa şuan sıfırdan yazıyor olacaktım. Aslında bu da güzel bir sıfırlanma oldu çünkü reklam yazıları almıştım ne akla hizmet ise anlamadım. Aldığım tanıtım yazıları bir yılı doldurunca sileceğim yoksa çöplük oldu blog.

Sadece blog yazmayı değil diğer projelerime de ara vermiştim, Aralık ayında görev aldığım 4. SEO eğitiminden sonra İmza internet teknolojilerinde editör olmam da bana ayrı bir şekilde gaz vererek projelerime kaldığım yerden devam etmemi sağladı ancak bütün projelere yetişecek kadar vakit bulamıyorum ama sınavdan sonra daha rahat olacağım.

Blogu yeniden kurarken ve yeni temaya geçiş yaparken yorumlara göz attım ve sitemin yapısını beğenmeyenler varmış aslında ben blogu açmak için acele etmiyordum ve boş zaman bekliyordum Samet ile konuşurken sevdiğim her şey bitti dizi izledik bitti senin blogu okuduk bitti dedi ve benim sorduğum soru okuyor muydun beni? oda Takip ettiğim bir kaç blogdan birisin dediğinde siteyi hosting sayfasına giriş yaptım ve ayarları yaparak siteyi hemen bakım moduna çektim arka planda çalışmaları başlattım sırf Samet okuyor diye bu yazı burada var ?

Ve son olarak SEO için değil Okunması için yazdığım için fazla uzun tutmayacağım iyi okumalar…

 

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir