Yazılar

#40sabahErkenKalk

Barış Özcan’ın#40sabahErkenKalk projesi için bir araya gelmiş bulunuyoruz saati biraz yanlış kurmuşum galiba sabah 05:00 da kalktım hiç ama hiç zorlanmadım telefonun sesine hemen uyandım ve bilgisayarı açtım. bu kadar basit olacağını sanmıyordum ancak sıkıntıyı uykum geldiğinde fark edeceğim bakalım akşama kadar nasıl dayanacağız gece 12:00 gibi uyku planım var eğer chrome yi kapatabilirsem bunu da başarabilirim.

Bu projeye katılan çoğu kişi A4’e 40 adet kutucuk yapıp onları işaretlemiş ancak ben burada 40 Adet kutucuk yapıp her gün burada X atıp günün açıklamasını yapacağım bakalım nasıl olacak Hepinize Günaydınnnn.

Hedeflenen Saat: 07:00

 1. Gün: X
  Gece 02:00 da yatmama rağmen çok kolay kalktım buna biraz şaşırdım bakalım ileri ki günlerde nasıl kalkacağım.
 2. Gün X
  Dün ilk gün olduğu için akşam erken yattım ve bugün daha kolay uyandım ancak uykumu açamadım sabah 05:00 bana biraz zararlı gibi geldi biraz araştırma yapıp saat konusunu düşünmem gerekecek.
 3. Gün Bay
  Yarın İstanbul’a yola gideceğim için malesef erken kalkmaya hazır olmadığım için bu günü bay geçiyorum.
 4. Gün X
  Hedeften erken kalktım aslında yolda en fazla 2 saat uyudum ve sabah namazında Ayasofya da uyanıp sabah namazını Ayasofya da kılarak erken kalkmış oldum 🙂
 5. Gün Ve Son
  Artık okul bitiyor ve yaz tatili yaklaşıyor. Ramazan yaklaştığı için sabah kalkmanın bana ağır geleceğinin farkına vardım arık başka zaman başlarız 😀 Yaz tatilinde sabah 6 da uyuyorum nasıl erken kalkayım değil mi 😀

2 yorum

  • Admin

   Yorumun İçin Teşekkürler blogda bir yerde belirtmeyi unutmuşum galiba. Benim için Sizlerin değil benim ne düşündüğüm ben nasıl ve ne şekilde istersem öyle olur demode ise kullanmamak elinde. Yorumun için Yeniden Teşekkürler.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir