Yazılar

15 Tatili Planım ve Dizi Önerisi

Öğrenciye teknik bir dinlenme molası verdikleri için buradan yetkili merciye teşekkürlerimi sunuyorum hele ki gelecek yıl 15 Değil 30 gün olacak olması beni ayrıca cezbederken yaz tatilini kısarlarsa korkusu da içime doğmadı değil.

Bu Soğukta Ne Yapılır

Cevap çok net yatış sıcak çay/kahve fark etmez sıcak bi sıvı olsun da. Sabaha kadar bilgisayar başında oturup evdeki işe gidenleri yollayıp beraber kahvaltı yapıp saat 8:00 civarı yatağa girilir ve sabaha kadar bilgisayarın verdiği yorgunluk ile mışıl mışıl uyunur gündüz kimse ellemez akşam uyanınca geri bilgisayar başına oturulur.

Plan Ters Gidecek

Gitsin ona da bir adet direnme yöntemimiz var. Bu kısacık tatilde bile canı sıkılıp dışarı çıkmak isteyen arkadaşlar arayacak ve bla bla mekana gidelim mi? diye soruyu yapıştırınca ki arayan en yakın arkadaşlarından biri ise geçmiş olsun ama direneceğiz yoksa olmaz sıcak ev bırakılır mı akıl var mantık var diyerek arkadaşlarıma havanın buz gibi olduğunu ve iş varmış taklidi yaparak olaydan kurtulmaya çalışan tek ben değilimdir galiba 🙂 ama söz konusu yakın arkadaşlarım olunca affetmiyorlar yaralarıma doğru vuruyor ve kendimi buz gibi havada dışarıda buluyorum 😀

Site Ne Olacak

ilgilenmeyi düşünüyorum ancak elimde kurumsal işler var onlara da önem vermem gerekiyor 2-3 günde bir yazı girerim galiba kişisel bloguma nasipse tabi. Devamlı yeni konu arayışında olduğum için fazla yazı giremiyorum normalde prensip olarak günde 1 içerik girip Kişisel Blog kategorisinin en güncel blog’u olarak adımı yazdırmak isterdim ama her gün konu bulmak zor oluyor. Ayrıca konu önerilerinizi can@cyerol.com’a postalayın veya yorum olarak atarsanız sevinirim.

TV mi İzleyelim

Belki. Yani aslında hayır ama O Ses Türkiye ye Rap sanatçıları çıkıyor onların olduğu gün izlerim. Türk dizileri çok saçma ve misafir varken mecbur kalıp izlerken al işte Türk dizisi demekten bıktım 😀

Yabancı Dizi Önerilerim:

-Mr.Robot 
-Chuck
-Silicon Valley
-Derek

Mr.Robot dizisini ilk çıktığı günden beri büyük heyecan ile takip ediyorum hatta ilk bölümü sızdırılmıştı ve erken yayınlanmıştı unutulmaz o günler 🙂

Chuck bu diziye yeni başladım sayılır aslında dizi 2013 yapımı galiba ama denk geldim ve 1 Sezonu bitirdim 🙂 zaman bulunca 2. sezona devam edeceğim.

Silicon Valley en sevdiğim amerikan komedi dizisi son derece yerinde ve kaliteli espriler ile Türkler dizi yapamıyor dedirtir adama 😀

Derek Kesinlikle her insanın izlemesi gereken bir dizi her şeye rağmen mutlu olan ve hayatına bakım evinde devam eden Derek’in hikayesi.

 

4 yorum

  1. KadirKC

    Çoğumuz 15 günlük tatilde elinde kahvesi bilgisayar başında zaman geçircektir, bu arada Yabancı dizi önerilerinede The Walking Dead’ı eklemeni öneririm ayrıca izlemenide.

    Cevapla
  2. Muhammet Kavlakcı

    Komedi alında izlediğim en iyi komedi How I Met Your Mother idi. Belkide izlediğim tek komedi dizisi olduğu içindir 🙂

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir